2023-12-04

FOKA 2023

Festiwal Okolicznych Kabaretów Autorskich odbędzie się w dniu 9 grudnia 2023 r. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy lubią się śmiać i lubią pomagać :)

Czytaj więcej

2022-09-29

KABARETY

Kabaret jako forma artystyczna jest złożony. Zawiera elementy teatru, śpiewu, tańca. Głogoczów posiada tradycje kabaretowe od początku lat 90-siątych, kiedy to młodzież miejscowa tworzyła spektakle, które bawiły i uczyły.

Czytaj więcej

2022-09-29

FOKA 2022

FOKA czyli Festiwal Okolicznych Kabaretów Autorskich jest autorska impreza wymyśloną przez Marcina Tylka i Przyjaciół. Ta ekipa znana jest z organizacji imprez z pomocą w tle i teraz też pomagamy Emilce Słoninie - chorej nastolatce z Izdebnika.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń