2024-01-19

XXIV PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH - GŁOGOCZÓW 2024

Dwudziesta czwarta edycja konkursu kolęd, pastorałek i piosenek zimowych w roku jubileuszu Domu Kultury w Głogoczowie została zrealizowana przy udziale około 150 młodych wokalistów i muzyków. Komisja w składzie: Martyna Raczek, Piotr Róg i Rafał Bajer oceniła przygotowane przez uczniów ze szkół miasta i gminy Myślenice prezentacje konkursowe w sposób następujący:

Czytaj więcej

2023-12-14

XXIV PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na kolejną edycję Przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek zimowych – Głogoczów 2024.

Czytaj więcej

2023-04-05

KONKURS KOLĘD. XXIII PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH. GŁOGOCZÓW 2023.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na kolejną edycję Przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek zimowych – Głogoczów 2023. Zapraszamy do prezentacji dzieci i młodzież ze szkół podstawowych Gminy Myślenice.

Czytaj więcej

2022-10-10

KONKURS KOLĘD. XXII PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH. GŁOGOCZÓW 2022.

XXII Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek zimowych zrealizowano 13 stycznia 2022 r. W konkursie wzięło udział około 100 uczestników ze szkół miasta i gminy Myślenice.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń