2024-04-05

KONCERT TERCETU ENDEMICZNEGO WIŚNIOWY SAD

Jak co roku, u progu wiosny Dom Kultury w Głogoczowie zaprasza Mieszkańców oraz Gości na koncert wiosenny. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 18:00

Czytaj więcej

2023-11-09

KONCERT JESIENNA ZADUMA

W ramach dorocznego spotkania mieszkańców Głogoczowa, zapraszamy Państwa na koncert Jesienna zaduma, w wykonaniu Joanny Sadkiewicz i zaproszonych przez Nią Gości.

Czytaj więcej

2022-11-04

JESIENNE SPOTKANIE GŁOGOCZOWIAN I GOŚCI

Tegoroczne wydarzenie jesienne składać się będzie z kilku równorzędnych elementów: koncertu, wernisażu wystawy, podsumowania konkursu pieśni patriotycznej i lokalnego patriotycznego poczęstunku :)

Czytaj więcej

2022-10-11

SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW. KONCERT WIOSENNY PAWŁA ZYGUCKIEGO.

W niedzielę 24 kwietnia 2022 r. gościliśmy w Głogoczowie osoby kochające dobrą muzykę. Na estradzie Wiejskiego Domu Kultury wystąpił Paweł Zygucki. Oprócz obcowania z piosenką w programie znalazły się: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Wiosna, ach to Ty” wraz z pokazem prac konkursowych i dzielenie się zieloną energią.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń