2024-01-22

SZPILKI, KOKI I NIEROZCIEŃCZONY PERHYDROL

Cóż za siła kryje się w latach 60-tych, że mimo całej gomułkowskiej siermiężności tak chętnie do nich wracamy? Oczywiście, w porównaniu do lat 50-tych, naznaczonych stalinowskim terrorem, późniejsza dekada mogła być i była odbierana jako czas odwilży. I chociaż ta odwilż była bardzo złudna bo naznaczona strajkami, wydarzeniami antysemickimi, zbrojną interwencją w Czechosłowacji a na koniec masakrą robotników w Gdańsku, to jednak ten promyk swobody który rozbłysnął nieśmiało nad Polską wystarczył, by na niespotykaną skalę rozkwitło życie kulturalne.

Czytaj więcej

2024-01-08

SZPILKI, KOKI I NIEROZCIEŃCZONY PERHYDROL

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, jego filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na nietypowy Koncert Noworoczny pn. „SZPILKI, KOKI I NIEROZCIEŃCZONY PERHYDROL” - czyli dramat w Zakładzie Fryzjerskim z wątkiem kryminalnym, w jednym akcie choć podobno aktów było ...trzy... Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w urokliwej sali Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń