2023-10-09

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH I ŻOŁNIERSKICH

W tym roku będziemy w Domu Kultury w Głogoczowie organizować XX edycję Przeglądu Pieśni Patriotycznych, Żołnierskich i Wojskowych.

Czytaj więcej

2022-10-12

XIX PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ - GŁOGOCZÓW 2022

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na 19 edycję Przeglądu Pieśni Patriotycznej. Zapraszamy do prezentacji dzieci i młodzież ze szkół podstawowych.

Czytaj więcej

2022-09-20

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ 2021

Osiemnasta edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznej została zrealizowana 25 listopada 2021 r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie.W konkursie uczestniczyło 11 zespołów i 19 solistów w wieku od 7 do 15 lat.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń