2023-11-09

KONCERT JESIENNA ZADUMA

W ramach dorocznego spotkania mieszkańców Głogoczowa, zapraszamy Państwa na koncert Jesienna zaduma, w wykonaniu Joanny Sadkiewicz i zaproszonych przez Nią Gości.

Jesień, to czas zadumy, czas pewnego spowolnienia, zatrzymania. Listopad jest miesiącem, w którym świętujemy kolejne rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę. Co roku w tym czasie spotykamy się przy stole i śpiewamy, biesiadujemy, oglądamy spektakle, przybliżamy historię bliższą i dalszą. Te spotkania są formą naszego lokalnego patriotyzmu, budowania więzi i relacji, poznawania sąsiadów.


Na tegoroczny koncert „Jesienna zaduma” w wykonaniu Joanny Sadkiewicz i zaproszonych przez Nią wokalistów zapraszamy 26 listopada br. o godz. 17:00. Piosenki wybrane przez Joannę Sadkiewicz pełne są jesiennej nostalgii i cudownego spokoju.
Utwory polskich piosenkarzy sprzed lat, śpiewane przy kominku , mówią o miłości, tęsknocie, stracie, rozstaniu...


Poczucie wspólnoty w naszej miejscowości budujemy poprzez świętowanie rocznic i jubileuszy. Pamięć o 100 leciu powstania biblioteki w Głogoczowie jest celebrowana już od września przez uczniów, nauczycieli szkoły podstawowej oraz wszystkich czytelników związanych  z miejscową książnicą. Z okazji jubileuszu Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka – filia w Głogoczowie i biblioteka szkolna zorganizowały konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej pn. : „Mój ulubiony bohater literacki”. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się na naszym koncercie.

Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie od 20 lat organizuje konkurs pieśni patriotycznych. To impreza o pięknym, patriotycznym charakterze. W tej edycji konkursu Organizatorzy postanowili uhonorować dodatkowo laureatów poprzez  zaproszenie ich na koncert i uroczyście wręczyć nagrody w szerokim gronie.
Całość zostanie podkreślona swojskim, lokalnym jadłem przygotowanym przez Panie ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa.
Serdecznie Państwa zapraszamy :)

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń