2024-01-08

SZPILKI, KOKI I NIEROZCIEŃCZONY PERHYDROL

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, jego filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na nietypowy Koncert Noworoczny pn. „SZPILKI, KOKI I NIEROZCIEŃCZONY PERHYDROL” - czyli dramat w Zakładzie Fryzjerskim z wątkiem kryminalnym, w jednym akcie choć podobno aktów było ...trzy... Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w urokliwej sali Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie.

Koncert jest nietypowy, ale absolutnie wyjątkowy, gdyż proponujemy Państwu musicalowy spektakl kabaretowy.
Rzecz dzieje się w Zakładzie Fryzjerskim ”U Krysi” w klimacie lat 60. Promowana jest muzyka z tamtych lat, a pośród wykonywanych piosenek takie hity jak „Apasjonata”, „Okularnicy”, „Miłość w Portofino”, „Płonie stodoła”, „Mambo” i „Jesteśmy na wczasach” i inne.
Pośród urokliwej scenografii główną bohaterką jest stara fryzjerska suszka. Widowisko lekkie z dużą dozą żartu.

Występują: Barbara Janyga , Kinga Kutrzuba – wokalistki, finalistki kilku programów
muzycznych np. Voice of Poland oraz Katarzyna Cygan wokalistka, aktorka, która napisała
scenariusz i wyreżyserowała całość.

Mamy nadzieję, że spędzicie Państwo fantastyczny czas w gronie wspaniałych ludzi, delektując się piękną muzyką i klimatem tego magicznego wieczoru. Niezapomniane przeboje z lat 60 na pewno przywołają wiele pięknych wspomnień.
Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami, gotowi do wspólnego świętowania i radości.
Bądźcie częścią tej wyjątkowej chwili!
Tradycyjnie w Głogoczowie na koncercie noworocznym gościć będziemy Dowcipnego Mikołaja, który obdaruje widzów sucharami i żartami :)

Do zobaczenia na koncercie noworocznym w WDK w Głogoczowie!

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń