2024-02-26

SZKOLNE KONFRONTACJE MUZYCZNE - WIOSENNE TRELE

Rok 2024 to rok szczególny - po pierwsze jest to rok jubileuszu Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie. Nasz ośrodek pracuje dla Mieszkańców Głogoczowa i Gminy już 50 lat.

Po wtóre: jubileusz obchodzą również Szkolne Konfrontacje Artystyczne - Muzyczne i Plastyczne.
W tym sezonie spotkamy się z uczestnikami tych konkursów już po raz 20 !

Od dwudziestu lat zapraszamy młodych twórców, aby podzielili się z nami swoim talentem, swoją pasją, aby skonfrontowali swoje umiejętności z innymi młodymi ludźmi.

Szkolne Konfrontacje Muzyczne to konkurs dla solistów i małych zespołów (do 4 osób). Zapraszamy ich do udziału w mini festiwalu piosenki polskiej. W tym konkursie mogą zaśpiewać utwór ulubionego twórcy, ulubioną piosenkę, zaczarować kolegów i koleżanki na widowni, otrzymać brawa.

Konkurs to doskonała okazja do konfrontacji talentów z innymi i rozwijania swoich umiejętności. Każdy uczestnik zdobywa cenne doświadczenie sceniczne.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną wręczone na niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju koncercie Tercetu Endemicznego pn."Wiśniowy sad". Jest to znakomity sposób docenienia młodych, utalentowanych ludzi.

Edycja 12 kwietnia 2024 r.

Załączniki:

11712923234_protokół_-_muzyka_24.pdfPobierz
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń