2024-04-05

KONCERT TERCETU ENDEMICZNEGO WIŚNIOWY SAD

Jak co roku, u progu wiosny Dom Kultury w Głogoczowie zaprasza Mieszkańców oraz Gości na koncert wiosenny. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 18:00

W niedzielę 28 kwietnia zapraszamy do Głogoczowa wszystkie osoby kochające dobrą muzykę. Na estradzie Wiejskiego Domu Kultury wystąpi Tercet Endemiczny w składzie: Magdalena Starzec, Tomasz Chorzalski i Mieczysław Starzec. Oprócz obcowania z piosenką w programie spotkania znalazły się: wręczenie nagród laureatom Szkolnych Konfrontacji Muzycznych i Plastycznych wraz z pokazem prac konkursowych i dzielenie się zieloną energią.
To już chyba tradycja – przygotowywanie, rozsadzanie domowych kwiatów doniczkowych i dzielenie się nimi z przyjaciółmi i gośćmi, którzy przyjdą na spotkanie.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń