2023-09-07

VIII MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WALK SCENICZNYCH WŚRÓD SŁOWIAŃSKICH DUCHÓW I POTWORÓW

Od kilku lat w pierwszy weekend października zwolennicy teatru, historii, rycerstwa i szermierki mają możliwość uczestniczenia w ciekawym przedsięwzięciu, organizowanym przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Teatr Walki w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Tym razem będą strachy, duchy i potwory. Pająki i najstraszniejsze maski :) Jeśli lubicie się bać, to wydarzenie jest dla Was :)

Dramatyczne pojedynki, rycerskie zaloty, walki wręcz i biała broń – to wyróżnia to jedyne
i niepowtarzalne w naszej małej ojczyźnie wydarzenie. Już od ośmiu lat gościmy ludzi z pasją,
a tegoroczną edycję zatytułowaną „Wśród słowiańskich duchów i potworów” pragniemy dodatkowo wzbogacić o ciekawe i „potworne” imprezy towarzyszące.

I tak myślenicka Akademia Wyobraźni zaprasza dzieci z rodzicami na warsztaty plastyczne, na których będzie możliwość wykonania potwora lub ducha. Wszystkie materiały oraz samo uczestnictwo będzie bezpłatne. Warunkiem koniecznym do udziału w warsztatach jest obecność razem z własnoręcznie wykonanym potworem lub duchem na turnieju.

Gospodynie z Głogoczowa zapraszają dzieci na warsztaty kulinarne. Kuchnia Stowarzyszenia Gospodyń na dwie godziny zamieni się w słowiańską piekarnię. Z mąki i wody będziemy piec słowiańskie podpłomyki z pysznymi dodatkami ziołowymi :)

Młodzi ludzie z Myślenickiego Klubu Fantastyki zapraszają do wspólnej zabawy. Tym razem proponują gry planszowe. Tak więc : spotykamy się „Wśród słowiańskich duchów i potworów”
w Głogoczowie 30 września 2023 r.
Imprezy towarzyszące zaczynają się o godzinie 14:00. Czekamy na Was :)

Jeśli lubicie się bać, to wydarzenie jest dla WAS !!!

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń