2023-12-04

FOKA 2023

Festiwal Okolicznych Kabaretów Autorskich odbędzie się w dniu 9 grudnia 2023 r. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy lubią się śmiać i lubią pomagać :)

Czytaj więcej

2023-11-17

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH I ŻOŁNIERSKICH

XX edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznych – Głogoczów 2023 została zrealizowana 17 listopada 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie – filii Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Do konkursu zgŁosiło się 100 młodych artystów ze szkół podstawowych, zespołów placówek oświatowych i instytucji kultury z miasta i gminy Myślenice.

Czytaj więcej

2023-11-10

KONKURS CHOINKA MOJEJ BABCI

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia zapraszamy do przygotowywania ozdób choinkowych. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Jana Kruczka - filia w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS są organizatorami konkursu na ozdoby choinkowe wiszące, stroiki oraz szopki. Udział w konkursie biorą wszyscy mieszkańcy Głogoczowa oraz osoby zapisane do Biblioteki w Głogoczowie.

Czytaj więcej

2023-11-09

KONCERT JESIENNA ZADUMA

W ramach dorocznego spotkania mieszkańców Głogoczowa, zapraszamy Państwa na koncert Jesienna zaduma, w wykonaniu Joanny Sadkiewicz i zaproszonych przez Nią Gości.

Czytaj więcej

2023-10-09

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH I ŻOŁNIERSKICH

W tym roku będziemy w Domu Kultury w Głogoczowie organizować XX edycję Przeglądu Pieśni Patriotycznych, Żołnierskich i Wojskowych.

Czytaj więcej

2023-10-03

VIII MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WALK SCENICZNYCH WŚRÓD SŁOWIAŃSKICH DUCHÓW I POTWORÓW

Sztandarowe wydarzenie jesienne w Głogoczowie jest już tylko na fotografiach, filmach i w pamięci osób uczestniczących.

Czytaj więcej

2023-09-07

VIII MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WALK SCENICZNYCH WŚRÓD SŁOWIAŃSKICH DUCHÓW I POTWORÓW

Od kilku lat w pierwszy weekend października zwolennicy teatru, historii, rycerstwa i szermierki mają możliwość uczestniczenia w ciekawym przedsięwzięciu, organizowanym przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Teatr Walki w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Tym razem będą strachy, duchy i potwory. Pająki i najstraszniejsze maski :) Jeśli lubicie się bać, to wydarzenie jest dla Was :)

Czytaj więcej

2023-04-04

WIEJSKA DARMOWA KWIACIARNIA

Wiejska Darmowa Kwiaciarnia to wspólne dzieło Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach – filia w Głogoczowie oraz Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie – filia Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2023-03-29

SZKOLNE KONFRONTACJE MUZYCZNE "WIOSENNE TRELE"

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają młodych pasjonatów śpiewu na 19 edycję Szkolnych Konfrontacji Muzycznych „Wiosenne trele”, która odbędzie się 21 kwietnia 2023 r.

Czytaj więcej

2023-03-23

#GramydlaFrania - Charytatywny Turniej szachowy

1 kwietnia 2023 r. zapraszamy szachistów na turniej dla Frania Foremnego.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń